Hisar Tercüme

Ümraniye Çarşı (Çetin Emeç parkı karşısı, 15.Noter yanı) da bulunan Noter yeminli Tercüme ofisimizde hafta içi her gün, mesai saatleri süresince sizlere hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz konusunda uzman tercümanlarımız ile tüm dillerdeki tercüme işlemleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Yazılı ve sözlü tüm çeviri işleriniz için Ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

ADLİ TERCÜME UZMANLIK ALANIMIZ

Adli evrak tercümesi ve Adliyede tercümanlık, diğer tercüme hizmetlerinden farklı olarak özel yetenek ve tecrübe gerektiren bir tercüme hizmetidir. Gerek yazılı belgelerde, gerekse duruşma sırasındaki sözlü diyaloglarda Adliye deneyimi olan tercümanlar , konuşma dilinde söylenilenleri hukuki dilde aktarabilme yeteneğine sahip olmalıdırlar. Bunun için de dil bilgisi yanında yeterli derecede hukuk bilgisi ve Adliye tecrübesine de sahip olmak zorundadırlar.

Hisar Tercüme olarak  özellikle Adliye Tercümanlığı konusunda   T.C. ADALET BAKANLIĞI İSTANBUL ADLİ YARGI KOMİSYONU TERCÜMAN BİLİRKİŞİ listesine kayıtlı uzman Adliye tercümanlarımızla, tüm Mahkemelerdeki yazılı ve sözlü işlemleriniz,   Avukat  Cezaevi görüşmeleriniz,  Mahkeme kararlarınız ve bütün hukuki tercüme işlemleriniz ,  tarafımızdan eksiksiz olarak  yerine getirilmektedir.